Pendik’te kurulan Ardahan tanıtım günleri alanında bulunan şişme kaydırak, şiddetli lodos nedeniyle standın üzerine devrildi. Kaydırakta bulunan 3 çocuk yaralandı. Öte yandan alanda bulunan başka bir stant da şiddetli lodos nedeniyle devrildi.
![](https://sultanbeylidenhaberler.com/wp-content/uploads/2023/03/pendikte-sisme-kaydirak-standin-uzerine-devrildi-VWHtJ8Ia.jpg)
Pendik’te kurulan Ardahan tanıtım günleri alanında bulunan şişme kaydırak, şiddetli lodos nedeniyle standın üzerine devrildi. Kaydırakta bulunan 3 çocuk yaralandı. Öte yandan alanda bulunan başka bir stant da şiddetli lodos nedeniyle devrildi.