Edirne’de lokanta işleten Şenay Sağlam (45), deprem felaketinin ardından Trakya Üniversitesi’nin oluşturduğu gönüllü grubuna katılıp, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesine giderek 13 gün boyunca yemek yaptı.
![](https://sultanbeylidenhaberler.com/wp-content/uploads/2023/03/deprem-bolgesinde-gunde-2-bin-kisilik-yemek-cikardi-ReRulUJi.jpg)
Edirne’de lokanta işleten Şenay Sağlam (45), deprem felaketinin ardından Trakya Üniversitesi’nin oluşturduğu gönüllü grubuna katılıp, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesine giderek 13 gün boyunca yemek yaptı.