4.Uluslararası Kalite Ödülleri, 18 Ocak’ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Sunuculuğunu ünlü isimler Özlem Yıldız ve Doğancan Özadlı’nın yaptığı gecede birçok yatırımcı ve girişimci iş adamı farklı alanlardaki ödüllerin sahibi oldu. 3 yıldır başarı ödüllerine layık görülen Mirbey Group Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Parlakyiğit, bu sene de “Yılın en iyi girişimici iş adamı” ödülün sahibi oldu.
![](https://sultanbeylidenhaberler.com/wp-content/uploads/2023/01/4-uluslararasi-kalite-odulleri-dagitildi-1T1CB6Yw.jpg)